Kuchyně

8. března 2016 23:55

Klára Michalová

VELKÁ JARNÍ SOUTĚŽ: Česko mění kuchyně!

Zúčastněte se naší velké jarní soutěže a vyhrajte novou kuchyni v hodnotě 100 000 Kč včetně spotřebičů!

Podle aktuálních průzkumů až polovina Čechů není spokojena se svou stávající kuchyní. Není divu, vždyť ji již pár let nebereme pouze jako místo pro přípravu jídla a jeho konzumaci. Moderní trendy kuchyň posouvají do společenských prostor, kuchyně je opět srdcem domu, centrem zábavy i přátelských setkání. Proto někteří dotazovaní dokonce přiznali, že se do své kuchyně stydí pozvat návštěvu. A přitom posezení v kuchyni je již od časů našich babiček příjemná a družná klasika. Proto jsme v redakci ve spolupráci s největším prodejcem kuchyní, společností Oresi, připravili soutěžní hru „Česko mění kuchyně“.

Vyměňte starou kuchyň za novou

Jaro je považováno za ideální čas pro veškeré změny k lepšímu. Měníme šatníky, účesy a znát je to i v bydlení. Chceme působit svěže jako příroda sama a potřebujeme, aby také naše bydlení mělo šmrnc. Každá rekonstrukce by logicky měla začít v kuchyni, proto chceme pro vás, kteří potřebujete změnit kuchyň a stále s tím váháte, vytvořit prostor, kde najdete rady odborníků, nápady pro lepší bydlení, impulzy, které povzbudí vaše odhodlání.

Když se podíváme na šíři současné nabídky například u partnera naší hry, musíme potvrdit, že měnit kuchyň nikdy nebylo tak snadné. A to nemluvíme jen o výběru v rovině designu, ale také v různých cenových kategoriích. Tři značky kuchyní Oresi jdou vstříc nejen každému vkusu, ale také rozpočtu. Vždyť nová, hezká a kvalitní kuchyň může stát již od 30 000 korun včetně spotřebičů. Nemáte dostatek financí? Pomůže vám třeba půjčka. Nebo Štěstěna.

Soutěž Česko mění kuchyně probíhá v termínu 09. 03. 2016, 00:00 – 17. 04. 2016, 24:00.

Česko mění kuchyně!, foto: archiv Oresi

Novou kuchyň můžete vyhrát

Připravili jsme pro vás hru, ve které jedna domácnost získá proměnu kuchyně zdarma. Přihlaste se na soutěžní stránce a umístěte tam fotku své současné kuchyně. Foto, které během soutěže získá největší počet hlasů, vyhraje svému autorovi kuchyň Oresi za 100 000 Kč včetně spotřebičů. A všichni ostatní získají od Oresi příjemnou slevu 5 % ke všem aktuálně probíhajícím akcím. Jako bonus najdete na webových stránkách www.oresi.cz také spoustu tipů, inspirace a rad pro vaše kuchyně.

Společnost Oresi je také partnerem designérské show TV Prima Jak se staví sen, kde se můžete podívat, jak by mohla vypadat vaše nová kuchyně.

Herní řád naleznete zde.

Kupon na 5% slevu na novou kuchyni značky Oresi najdete v jarním čísle časopisu Prima FRESH, které je právě v prodeji:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také