Jak na to

5. března 2021 12:45

Pavlína Wagnerová

Minutový manžel Pepa pomůže handicapovanému Ondřejovi s úpravou kuchyňských dvířek

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima nové díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.

Stále častěji se rádi vracíme ke starým věcem – renovujeme a restaurujeme ve velkém nejrůznější kusy nábytku. Jenže co když některý doslouží a do vašeho interiéru moderní kusy zkrátka nepasují? Je to jednoduché, vyrobte si ho sami! Pepa Libický v premiérovém dílu Libovek ukáže, jak si vyrobit antik polici, která bude vypadat, jako kdybyste ji právě sundali z půdy. Na úpravu nového dřeva totiž použije 100 let starou techniku s mořidlem a voskem.

V rubrice Minutový manžel Pepa nově vyráží pomáhat potřebným, a handicapovanému Ondřejovi tak pomůže s instalací speciálně upravených dvířek u kuchyně.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. března ve 12:45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také