Jak na to

15. listopadu 2019 13:40

Pavlína Wagnerová

Pepa Libický se v Libovkách pustil do výroby kuchyňské linky

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak by se mělo pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie můžete zvolit, aby se dílo podařilo.

Touží vaše žena po nové kuchyni? Tak jí to splňte! Ačkoli to může znít trochu šíleně, vyprojektovat si a vyrobit vlastníma rukama dřevěnou kuchyňskou linku není až tak neuskutečnitelný úkol. Nechte se inspirovat a vést krok za krokem zručným Pepou Libickým v jeho pořadu Libovky.

Pokud se zlobíte s kapajícím nebo špatně těsnícím kohoutkem u pákové baterie, není hned potřeba myslet na jeho výměnu. Problém může spočívat v opotřebované kartuši, která má na starosti otvírání, zavírání a mixování teplé a studené vody. Její nefunkčnost se často projevuje právě protékáním vody nebo drhnutím páky. Minutový manžel Pepa Libický už balí všechno potřebné a jede vám na pomoc – ukáže, jak kartuš vyměnit.

Sledujte v neděli 17. listopadu ve 13.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také