Jak na to

22. října 2021 12:55

Gabriela Svoboda

Rekonstrukce pokračuje výměnou zatravňovacích dlaždic

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, ale také to, jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.

Okolí domu, kde se pokládala nová dlažba a renovovaly se vstupní schody, se bude konečně finalizovat. Na budoucím parkovacím místě se tak Pepa pustí do výměny zatravňováků. Nejprve vyndá ty staré a pak připraví podloží – terén srovná a zhutní vibrační deskou, vysype štěrkem a ten zažehlí. Následně přijde na řadu kladečská vrstva jemnějšího štěrku a na ni už jednotlivé kostky. Mezi zatravňováky a trávník připraví Pepa obrubník.

V rámci Minutového manžela se Pepa vrátí do rozestavěné koupelny a ukáže, jak připojit odpad v rámci renovace WC, když nový odpad na ten stávající nesedí.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 24. října 2021 ve 12.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také