návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Maska na oči zkvalitní spánek. Vyberte si z našich tipů

Vydáno: 08.06.2018
Usínání s maskou 5
Autor: istock.com Usínání s maskou 5
Bylinné čaje nezabírají, prášky na spaní brát nechcete a ručička hodin se neúprosně posouvá vpřed. Je vám tenhle scénář povědomý? Pokud také v noci nemůžete usnout nebo jste vzhůru s prvními paprsky, zkuste si pořídit masku! Dnes vám představíme několik našich favoritů!

reklama

Pro praktické ženy a muže

Pokud je "účel světí prostředky" vaše motto, pak nemusíte dlouho přemýšlet. Nejlepší pro vás bude obyčejná černá maska, která nejlépe odblokuje i přímé světlo. Musí být ale pohodlná, neškrtit a především netlačit na oči. Pak už jen stačí nasadit a užít si efekt, kterého nedosáhnete ani s nejlepšími zatemňovacími závěsy!

Luxusní spáči

Pokud naopak patříte mezi ty, kteří s sebou berou eleganci i do peřin, zkuste sáhnout po hedvábném provedení. Nejenže je extrémně jemné, budete ale navíc v saténových pokrývkách vypadat jako král nebo královna. Masky na oči už skutečně dávno nejsou symbolem dlouhých nočních letů a pospávání na letištích.

Černá maska je praktická, hedvábná zase úžasně jemná
Autor: istock.com Černá maska je praktická, hedvábná zase úžasně jemná

Věčné děti

Také jste jako malí mívali v posteli tolik plyšáků, že jste se často probouzeli na zemi? Stýská se vám po těch časech? Vaše nostalgické choutky může uspokojit plyšová maska na oči! Je neuvěřitelně příjemná, a pokud někdo bude mít výhrady k vaší infantilitě, jednoduše řekněte, že musíte nabrat síly do dalšího pracovního dne!

Vtipní i ve spaní

Seženete nejen masky s realisticky namalovanýma očima, ale i takové s vtipnými nápisy. Ta na obrázku například žadoní ještě o pět minut spánku, jiné zase poměrně suverénně upozorňují kolemjdoucí, aby vám dali pokoj. Nápadům se ale meze nekladou!

Masky s nápisy vás dokáží i pobavit
Autor: istock.com Masky s nápisy vás dokáží i pobavit

Chladivá úleva

Na rozdíl od plyšové a hedvábné masky, s touhle gelovou vychytávkou se stoprocentně probudíte bez kruhů pod očima. Stačí ji na chvíli zavřít do mrazáku a pak už si jen užívat chladivou rozkoš. Nic se ale nemá přehánět, pokud vám začne studený gel vadit, masku bez otálení sundejte!

Low cost varianta

Stále nejste přesvědčení, že je maska na oči to pravé ořechové pro běžné spaní? Až poletíte v létě na dovolenou, schovejte si tu, kterou rozdávají zdarma v letadle. Pokud vám ji letušky nedonesou, zkuste je o jednu poprosit, velmi často je sice mají k dispozici, ale rozdávají je až na požádání. A kdo ví, třeba na příští cestu už pojedete s vlastní hedvábnou, protože zjistíte, že bez masky už nedáte ani ránu!

Gelové masky zabraňují kruhům pod očima
Autor: istock.com Gelové masky zabraňují kruhům pod očima

reklama

Článek je zařazen v: spánek , usínání , nespavost , ložnice , postele

reklama

Přečtěte si také