Jak na to

5. června 2020 12:58

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška vás naučí vyrobit si grilovací stoleček z palety

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Do prázdnin zbývá sice jen necelý měsíc, ale pokud na něj potřebujete trochu extra energie, zkuste sedmikráskovou kůru. Na doplnění energie a snadnější usnutí přineseme i recept na banánový čaj. Láďa ukáže, jak vyrobit pojízdný grilovací stoleček z palety, abyste na každé letní grilovačce měli všechno při ruce. Vaši zahradu můžete zkrášlit záhonem z cihel a kol. Právě kvetou bezinky, takže doporučíme skvělý recept na bezinkovou limonádu i netradiční bezové řízky.

Na léto si každý kutil zamiluje i pojízdnou lavičku s držákem na piva. Pan Pavel nás provede svým starým mlýnem s velkou pecí na chléb, vodním kolem, transmisí, mlýnským kamenem i řemenovým výtahem. A Láďa ukáže, jak se u starého dřevěného nábytku zbavit červotoče. Na samý závěr pak připraví vynikající hambáček s voňavým překvapením na grilu.

Sledujte v neděli 7. června 2020 ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také