reklama

Ikonický červený gauč. 10 nápadů, jak bude vypadat skvěle i u vás doma

skrivaa
5. června 2018
Chcete se doma cítit jako celebrita? Pořiďte si červený gauč! Ano, tak jednoduché to je. Na ikonickou pohovku usedají každý týden v Show Jana Krause ty nejznámější osobnosti i zajímaví hosté. Ukážeme vám, jak skvěle může červený gauč vypadat i u vás doma.
reklama

Koukáte se rádi na pořad Show Jana Krause? Nový díl vysílá televize Prima každou středu od 21.35. Videa, bonusy i zajímavé rozhovory sledujte i online přímo TADY.

Červené barvyse při zařizování vašeho bytu nemusíte bát. Už dávno neplatí, že rudá patří jen do vykřičených domů a podniků pochybné pověsti. Červené doplňky dokážou rozzářit nudný interiér, dodat mu vášeň i nádech luxusu.

Ikonický červený gauč může vypadat skvěle i u vás v obýváku. Nejenže se na něm budete cítit jako celebrita, ale stane se výraznou dominantou pokoje, takže už nebudete potřebovat drahé dekorace či designová křesílka. Pokoj s červeným gaučemmůže být zařízený velmi jednoduše, či dokonce levně. Červená pohovka ho povýší na luxusní království.

A jaké barvy sladit k výraznému gauči? Jakékoliv! Sčervenou vypadají nejlépe zemité tóny béžové, bílé, šedé a hnědé. Nebojte se ale i odvážnějších kombinací sžlutou či tmavě modrou barvou anebodivokých vzorů.

Podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama