DIY projekty

8. ledna 2019 16:16

maku-la@seznam.cz

16 nejstylovějších valentýnských dekorací

Jen co jsme se přehoupli přes vánoční veselí, míříme rovnýma nohama do veselí jarního. Ještě před tím však někteří z nás oslaví svátek všech zamilovaných. Podívejte se, jak si dopřát valentýnskou výzdobu, která není kýčem.

Někým zamilovaný, a naopak i často velmi zatracovaný svátek, který svět slaví 14. února, se pomalu blíží. Ať už patříte do jedné, či druhé skupiny populace, je docela dobré obměnit po pár měsících vánoční výzdobu za něco trošku jiného.

Valentýn nemusí slavit jen zamilovaní

Zcela pravděpodobně jste vy nebo někdo ve vašem okolí momentálně single. To přece vůbec nevadí. Svátek zamilovaných nemusí slavit jen páry. Zkuste si skamarádkou nebo přáteli udělat hezký den a vykašlat se na fakt, že zrovna teď nemáte milovaného prince po ruce. Pořád je hlavní fakt, že byste opravdu ty vánoční dekorace mohli sklidit a do interiéru přidat něco trošku více jarního.

Jak si vyzdobit interiér?

Razantně razíme heslo, že méně je vždycky více. Proto to snavoněnými dekoracemi ve tvaru srdíček moc nepřehánějte. Takhle si zdobí pokoj dvanáctiletá slečna, se kterou kluk zbéčka zrovna začal randit. Pokud vám už není dvanáct, možná by bylo lepší zvolit výzdobu vtlumenějších barvách.

Podívejte se do naší galerie a nechejte se inspirovat.

Pokud chcete svou lásku překvapit originálním valentýnským přáním nebo citátem, inspiraci můžete načerpat zde.

A pokud chcete partnera či partnerku překvapit originálním valentýnským dárkem, ale nevíte, jaký pořídit, tipy najdete tady.


Přečtěte si také