Zahrada

23. října 2015 04:10

Markéta Zídková

Tipy na podzimní květinovou výzdobu představí Gondíci s. r. o.

V sobotu v 16:55 na Primě.

Sobotní díl má podtitul „Kdo židli má, bydlí“, je tedy jasné, že Gondíci dnes budou řešit vše kolem bydlení. Odjedou na víkend ne na klasickou chalupu, ale do moderní dřevostavby uprostřed krásné přírody v obci Pulečný. Uvidíte, že víkendovat se dá i jinak… Bydlení, to je i sdílení – především prostoru, kterého máme obzvlášť ve městech nedostatek. Z víkendového domu popojedou Adéla s Daliborem do Liberce, kde dvě ženy vymyslely a vybudovaly uprostřed města komunitní zahradu – oázu pro dalších více než 30 sousedů.

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.Bydlení, to je i neustálé zlepšování vlastního soukromého prostoru. Inspiraci pro všechny, kdo touží po zvelebování, poskytne návštěva originálního bytu talentované výtvarnice. Bydlení je i zdravý vzduch v interiéru, a tak si vysvětlíme, co to je rekuperace. A samozřejmě Gondíci nezapomenou ani na majitele domů a všechny ty, kteří si neví rady s květinovou výzdobou terasy, když je léto už dávno za námi. Ukážeme vám, že na terase mohou být jehličnany i trvalky. Pak se s floristkou vrhneme na podzimní květinovou výzdobu – poslední květinová radost, než udeří mrazy. A protože bydlení je i vaření, nechybí ani rubrika FRESH. Tentokrát poradíme, jakým jídlem se chytře a zdravě vybavit na chatu, chalupu či víkend mimo domov.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 24. října v 16.55 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také