Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Báječné recepty na švestky a blumy přinesou Gondíci s. r. o.

V sobotu 5. září se s Gondíky vydáme do muzea železnic, na stavbu pasivního domu i do výrobny slivovice. V 17.35 na Primě.
Vydáno: 04.09.2015
Sezóna švestek a blum je v plném proudu, tak je využijeme v kuchyni
Sezóna švestek a blum je v plném proudu, tak je využijeme v kuchyni Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Začátek školního roku bude tématem dalšího dílu Gondíků. Doktorka poradí, jaké parametry by měl splňovat školní batoh, aby neškodil zdraví školáka. Dále Adéla s Daliborem navštíví zajímavou pasivní dřevostavbu. Na své si přijdou i fanoušci železnice – Adéla s Daliborem navštíví železniční muzeum. Podzim je období švestek a trnek, diváci se proto dozvědí, jak se vyrábí slivovice, a dostanou tipy, jak ji správně konzumovat. Švestky a blumy se také budou zpracovávat v rubrice FRESH.

I v dalším díle bude pokračovat rekonstrukce zahrady kolem bazénu u vily. Pokud jde o pohyb, Gondíci se zase vrátí ke sportovnímu lezení, tentokrát bude lekce už pro mírně pokročilé. A floristka ukáže dekorace na září.

Zde najdete další články a videa z pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (19) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 5. září v 17.35 na TV Prima!

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama