Jak na to

11. listopadu 2022 13:10

Gabriela Svoboda

Doma vyrobené brikety ušetří náklady za topení

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Láďa navštíví kutila s vychytávkou doslova k nezaplacení. Pan Milan má totiž recept na domácí výrobu briket ze starého papíru a pilin, za které nedáte ani korunu! Kdo by nemiloval vůni vanilky. Věděli jste ale, že její lusky mají celou řadu léčivých účinků? Pokud letos chcete vyzkoušet nový druh cukroví, jistě oceníte recept paní Ivanky na falešné podvodnice. V dílně se Láďa pustí do výroby opravdu netradiční budky pro ptáky, a to ze staré boty!

Jako obvykle nebudou chybět ty nejlepší výtvory a výpěstky od diváků v Poště po Láďu. Divačka Věra se podělí o svůj návod, jak oživit staré věci do Provence stylu pomocí decoupage z rýžového papíru. Na závěr přijde super jednoduchý recept, a to na božské špagety z jednoho hrnce, hotové už za 15 minut.

Sledujte v neděli 13. listopadu 2022 ve 13.10 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky vanilka

Přečtěte si také