Jak na to

27. dubna 2018 12:50

Jak udělat podavač kelímků? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Pokud se na vás podepsala jarní únava tím, že máte vrásky a kruhy pod očima, zaručeně vám pomůže Láďova vychytaná maska z kávové sedliny. Vzpomínky ze svých prázdninových cest a výletů můžete nově ukládat do netradičních fotorámečků vyrobených z víček od skleněných láhví. V rodinném stříbře na talíři si naservírujeme vymazlené anglické slaninové rohlíky podle Jiřího Novotného. Praktickým pomocníkem v koupelně vám zcela určitě bude polička na ručníky z plechovek od kompotu.

Od zkušených chovatelek dostaneme cenné rady, jak se dobře starat o své psí miláčky. A od šikovného kutila zase návod, jak si vyrobit krásné dekorace zaléváním přírodních materiálů do pryskyřice. Všichni, kdo často používají plastové nebo papírové kalíšky na pití, ocení zásobník a podavač kelímků. Na závěr si pochutnáme na osvědčeném moučníku s vtipným názvem papoušci na plech s rumovou polevou.

Sledujte v neděli 29. dubna ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také