Jak na to

2. března 2018 12:45

Jak upéct pivní štrúdl? Dozvíte se v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Pokud na vás v novém roce padl splín, Láďa hned na začátek poradí, jak se ho zbavit s obyčejným bobkovým listem! Mrazy venku pěkně řádí a naše pleť tím pořádně trpí – dopřejte jí domácí medový krém bez konzervantů a barviv. Podívejte se na upoutávku:

Kvásková polévka nechyběla v kuchařkách našich babiček a my ji naučíme i vás! Láďa ukáže, jak vyrobit krásné hodiny z obyčejného kuchyňského prkénka.

Ve starších domech a chalupách je často zima od oken – prozradíme, jak stará okna zrekonstruovat. Jaro ťuká na dveře a okenní parapety si můžete zkrášlit vychytaným jarním osením. Basenji je krátkosrstý bytový pejsek, který vůbec neštěká! Ale i když neštěká, zaslouží si jako každý pes hračku na přetahování. Na závěr Láďa přijde s receptem na pivní štrúdl přímo k nedělnímu kafíčku.

Sledujte v neděli 4. března ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také