Jak na to

7. dubna 2017 08:12

Jak vyrobit dětem za pár sekund roztomilého medvídka z ručníku

Že nevíte, co je to tekutý štrúdl? Nevadí, Láďa vám to prozradí. Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

Láďa začne jednoduchou vychytávkou, jak zabránit tomu, aby vám psi počurávali stromky. Pan Jiří si doma proti psímu počurávání i proti krtkům vybudoval neskutečně vychytané záhony, ke kterým se nemusí ani ohýbat! A ještě je jejich součástí kompostér. Decoupage neboli ubrouskování promění běžný nevzhledný květináč v téměř umělecký skvost. Co je to tekutý štrúdl, na který si pan Míra střeží recept jako oko v hlavě? Dozvíte se také, jak zrestaurovat terasu snadno a rychle, aby byla připravená na jarní a letní grilování.

Vychytané záhony, Foto: FTV Prima

Poloztrouchnivělý pařez nepalte! Raději z něj podle Láďova návodu vykouzlete pohádkovou dekoraci. A u pohádek ještě zůstaneme, protože paní Dana vyrobila pro svou vnučku opravdový domeček z palet jak pro princezničku. A pokud vaše děti smutní, že domeček nemají, můžete jim za pár sekund vyrobit alespoň nového medvídka – z ručníku!

Ovesné bramboráčky, Foto: FTV Prima

A nakonec si nenechte jít další z Láďových zdravých receptů, po kterých se ale budete olizovat až za ušima – bramboráky z ovesných vloček!

Sledujte 9. dubna ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také