Jak na to

26. května 2017 14:14

Jak vyrobit nanuky pro psy? Recept vám prozradí Láďa Hruška

Zanedlouho už tu bude tolik očekávávané léto. V horkých dnech se rádi osvěžíme nějakou tou chladivou pochoutkou, a protože i našim psím mazlíčkům je v létě teplo, vyrobí Láďa speciální nanuky pro psy. Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

Na odřeniny i bodnutí hmyzem najdete na každé louce jitrocel, který rychle pomůže od bolesti. Více než padesát druhů hus chová na zahrádce paní Ivana. A ukáže vám například i to, jak z husích brků vyrobit mazačky neboli mašlovačky. Mrože, tedy dezert s příchutí této zmrzliny, peče dle rodinného receptu paní Petra. Čajová svíčka sice doma vytvoří romantickou atmosféru, ale její horký kalíšek i pěknou neplechu. Láďa proto vyrobí originální nehořlavou peřinku pod čajovou svíčku, která váš nábytek spolehlivě ochrání.

Doslova psí kusy umí akrobatické duo Casey a Amy, parádně vycvičení psi paní Moniky. Sekání trávy je často zdlouhavá práce, obzvláště kolem obrubníků. Ukážeme skryté plastové obrubníky, které vám ušetří hodiny práce a nezničí vaši sekačku. Řízečky z trouby podle Láďova receptu budete milovat. A navíc je v troubě vůbec nebudete muset hlídat.

Sledujte v neděli 28. května ve 12.40 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také