Jak na to

26. března 2021 12:57

Pavlína Wagnerová

Kutil Daniel vyrobil pro své rodiče traktůrek

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Šikovného pomocníka vyrobil kutil Daniel pro své rodiče – traktůrek Pepíno zvládne šestnáct rychlostí dopředu a využijete ho v lese i na zahrádce. Kalísie voňavá vám doma pomůže na žaludeční vředy i problémy s močovým měchýřem – nejúčinnější bude snadno vyrobená tinktura z jejího oddenku. Léčivé jsou však i její listy. K Velikonocům patří neodmyslitelně i celá řada dobrot. Kromě beránka jsou to také tradiční jidáše – paní Ivanka na ně má vychytaný recept.

Krásnou dekorací nejen do zahrady budou vychytaní velikonoční zajíčci z dřevěných koláčů podle Láďova návodu. Menší, zato originální dekoraci ze skořápek od vajec, kterou ozdobíte stůl či dveře, předvede paní Lucie. A na závěr samozřejmě dojde i na Láďův recept, tentokrát na výborný oběd pro celou rodinku z jednoho pekáče – královské řízky.

Sledujte v neděli 28. března ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky jidáše

Přečtěte si také