Jak na to

12. června 2020 13:15

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška se ve svých Vychytávkách pustil do mytí auta

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Také vás nebaví v létě neustále jezdit do myčky, abyste se zbavili hmyzu na čelním skle auta? Láďa má jednoduchou a šetrnou metodu, jak auto snadno omýt doma. Letní lenošení by si měli užít i vaši domácí mazlíčci, tak se inspirujte a vyrobte nóbl pelíšek pro kočičku. Pokud se chystáte na dovolenou do kempu, určitě oceníte recept na snadný kotlíkový guláš. Že Láďa rád recykluje starý nábytek i plastové lahve, je všeobecně známo, ale aby recykloval i rozbité zahradní náčiní? Jen se podívejte, jak vyrobí zahradní stolek s nožičkou ze starého rýče.

Pro čtyřnohé mazlíčky uvaří Láďa domácí repelent proti klíšťatům. Spolu s Radkou předvede výrobu kvetoucího lustru ze starého svítidla a hrníčků. A na závěr vás čeká bůčkový mini speciál hned se dvěma recepty – na božský bůček i bůčkový vývar na polévku s paštikovými játrovými knedlíčky.

Sledujte v neděli 14. června 2020 ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky mytí auta

Přečtěte si také