Jak na to

23. října 2020 12:15

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška si připravil pro diváky Halloweenský speciál

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Už za týden se bude slavit stále oblíbenější svátek Halloween, který mají rády především děti. Láďa Hruška si proto připravil díl plný strašidelných a dýňových vychytávek. Místo vyhazování semínek, až budete dýni dlabat, si z nich připravte dýňový čaj. Divák Pavel ukáže na zámku v Konici sbírku sekerek, která je zapsána dokonce do Guinessovy knihy rekordů. Nejen na sekyrky, ale na všechno nářadí se bude hodit vychytávka, kterou se zbavíte rzi. Dýňové máslo je dobrota, kterou byste určitě měli zkusit. A snadno si ho vyrobíte doma.

Celou řadu vychytávek vyrobil pro vnoučata pan Pavel – mezi nimi i funkční jeřáb, bagr, tank s vodním dělem i malou pojízdnou mašinku nebo pípu na limonádu! Doslova strašidelnou dobrotou nejen na Halloween je jednoduchý pavouk ze sušenek. Ze staré tenisové rakety vyrobí Láďa praktické zrcadlo. Spolu s Radkou se pustí do výroby čarodějnické dekorace před dům. A na závěr upeče vynikající šneky-zabijáky.

Sledujte v neděli 25. října ve 12.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Halloween

Přečtěte si také