Jak na to

21. dubna 2017 14:13

Láďa prozradí recept na ranní životabudič, který vám zaručeně dodá energii na celý den

Bazalka nádherně voní nám, ale už podstatně méně molicím. Pokud tedy nechcete, aby napadly vaše rajčata nebo papriky, zasaďte bazalku přímo mezi ně. Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

Ostropestřec mariánský dokáže s naším tělem hotové zázraky, funguje totiž jako detoxikant i antioxidant. A vy si z něj můžete podle našeho návodu připravit tinkturu. Recept na pravou jihočeskou cmundu po kaplicku představí pan Kamil. Jednoduchý závěsný květináč na bylinky vyrobíte z obyčejné plechovky, třeba od krmení pro psa. Kadeřavost trápí na jaře skoro všechny zahrádkáře. Ukážeme vám postřik podle receptu našich babiček, který na ni zaručeně funguje.

Zkusíte pravou jihočeskou cmundu? Foto: FTV Prima

Jak si vyrobit kořenovou závlahu z petky, která vás nebude stát ani dvě pětky ukáže Láďa. Pana Karela by chtěla mít doma každá hospodyňka – pro svou drahou manželku vyrobil výtah, aby nemusela nosit věci po schodech. Vychytávku á Láďa i proti hnědnutí jablíček, stačí je zavakuovat! Ranní života budič i denní perlivý nápoj připravíte během pár minut a uvidíte, kolik vám tento Láďův recept dodá přes den energie.

Sledujte v neděli 23. dubna ve 12.40 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také