Jak na to

17. března 2023 13:10

Gabriela Svoboda

Láďa se podělí o návod na výrobu stylového zrcadla

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Láďa poslední zimní den v rubrice Šetříme s Láďou ukáže, co vše umí vyčistit zkyslé mléko. Kutil Miloš se pochlubí svým traktůrkem, který si postavil ze starých plechů a součástek z různých aut. Láďova domácí lékárna představí překvapivého pomocníka proti bolestem hlavy, krku a dutin – brambory! Paní Kristýna se podělí o recept na exotické domácí stříbro od babičky, která si ho přivezla až z Kuby – congri.

Šikovně upcyklovat se dá i pneumatika ze skútru. Láďa z ní v dílně vykouzlí stylové zrcadlo. Poštokufr bude i tentokrát plný těch nejlepších a nejzajímavějších výtvorů a výpěstků od fanoušků pořadu. Divačka Veronika předvede své vychytané truhlíky, které zdobí dřevěnými domečky. Řízek je povinnou výletní výbavou každého správného Čecha. Láďa v kuchyni ukáže, jak si ho s sebou vychytat a zabalit si ho snadno a rychle se vším, co k němu patří. Navíc tak, že ho můžete jíst za pochodu a bez špinavých rukou!

Vychytávky Ládi Hrušky kromě oblíbených návštěv českých kutilů a žen kutilek, představování nejrůznějších léčivých rostlin, bylinek, ale i ovoce či zeleniny v Láďově domácí lékárně a receptů jak z diváckého Rodinného stříbra, tak přímo z Láďovy kuchyně nabídnou novou rubriku Šetříme s Láďou Hruškou.

Sledujte v neděli 19. března 2023 ve 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také