Jak na to

7. května 2021 13:07

Pavlína Wagnerová

Láďa ve Vychytávkách vyrobil zvonkohru s překvapením

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Z podpalových dřívek se dá vyrobit spousta věcí, například pan Milan z nich a z běžných euro desek udělal šikovný fóliovník, aby si mohl přímo doma předpěstovat nejrůznější sazenice. Pokud se o vás pokouší angína, snadno ji rozeženete s Láďovou domácí lékárnou a rostlinkou zvanou angínovník. Divačka Ivana se s Láďou podělí o recept na netradiční mechový dort. Pohodovou atmosféru na terase nebo zahradě vám navodí vychytaná zvonkohra s překvapením ze staré konvice, lustrových ověsů a lžic.

Domácí vazelínu na upracované a suché ruce ocení každý, kdo pracuje na zahrádce. Ukážeme, jak si ji snadno a rychle vyrobit. A přidáme i návod na dezinfekční prostředek, který si doma jednoduše vyrobíte a v dnešní době rádi využijete. Na závěr přijde ještě recept na výpečkovou pomazánku pro labužníky neboli famózní masíčko ve skle.

Sledujte v neděli 9. května 2021 ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také