Jak na to

25. dubna 2019 12:40

Pavlína Wagnerová

Připravte si výzdobu na stůl z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.

Při svých procházkách probouzející se jarní přírodou jistě narazíte na dostatek materiálu, který můžete použít na vychytanou výzdobu na stůl s názvem jaro na prkýnku. Anebo si zajděte na suchou loňskou trávu a vyrobte si půvabné jarní slepičky ze sena. K blížící se lidové tradici pálení čarodějnic o filipojakubské noci si připravíme dekoraci veselé koště. Ten, komu již dosloužily jeho oblíbené kalhoty, jistě ocení vtipný květináč ze starých džínů. Slepičkám se zase bude líbit luxusní zateplený, a navíc pojízdný kurník.

Zajdeme také na návštěvu za řezbářem Stanislavem Juhasem, který nám představí své řemeslo. Jako inspirace pro nedělní oběd může být chutný recept na řízek na čínský způsob. A protože po čtyřicetidenním masopustu si už zase můžeme dopřávat, uděláme si zásoby ve formě sušeného masíčka.

Sledujte 28. dubna ve 12.40 na Primě!

Více nápadů a vychytávek najdete na webu pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také