Jak na to

27. září 2018 14:00

Recept na bublinkaté palačinky se dozvíte v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V dalším díle objeví Láďa Hruška moudrost starých sedláků, kteří připravovali léčivý čaj z kukuřičných vlasů, jenž prý pomáhá na všechny možné neduhy. O něco méně léčivé, zato však neskutečně dobré jsou pravé hospodské utopence podle receptu paní hostinské. Nezapomeneme ani na malé divačky a jejich maminky a ukážeme si, jak jednoduše učesat slušivý drdůlek pro slavnostní příležitosti.

Pro naši peněženku bude malou oslavou to, co ušetříme na tabletách, neboť si vyrobíme domácí prášek do myčky na nádobí. A ve vlastnoruční výrobě budeme pokračovat i při sestrojování nebesky znějící zvonkohry. Dozvíme se spoustu zajímavostí o chovu oslíků jako domácích mazlíků. Necháme si od odborníka poradit, jak povrchově upravit betonové schody na zahradě či terase. A na závěr si uvaříme lahodné bublinkaté palačinky podle receptu Ládi Hrušky.

Sledujte v neděli 30. září ve 12.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také