Jak na to

14. září 2018 12:50

Rychlý recept na cuketové kuličky prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, premiérové díly pořadu Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu opět pro vás každou neděli odpoledne.

V úvodní vychytávce nakoukneme s Láďou Hruškou opět pod pokličku osvědčených babských rad a dozvíme se, jak si uchovat mladistvý a svěží vzhled pleti díky masce z vinných hroznů. Spolu s Pavlem Zemanem vyrobí Láďa krásnou patinovanou lavičku ze starých židlí. Znovuobjevíme prastarý recept na kvalitní sekanou a při vaření se nám bude jistě hodit praktický rustikální stojan na papírovou kuchyňskou utěrku. Vaši zvědavost určitě přitáhne i vychytaná zahrádka na balících slámy.

Nebojte se začátku školy – sešity už máme zabalené od minule, tentokrát nás čeká snadný způsob balení učebnic. Získáme také odborné kynologické rady, jak přimět svého pejska k tomu, aby se rád koupal ve vodě. A při té příležitosti mu vyrobíme speciální šampon z čistě přírodních surovin. Na závěr nám Láďa prozradí svůj recept na chutné, a přitom bleskurychlé cuketové kuličky s česnekovým dipem.

Sledujte v neděli 16. září ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také