Jak na to

5. března 2021 13:05

Pavlína Wagnerová

Uvařte si s Láďou Hruškou rajskou jako od babičky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Už je to tady! První letošní premiérový díl Vychytávek Ládi Hrušky vás pozve na sjezdovku. A ne jen tak ledajakou. Pan Vladimír si totiž na zahradě vyrobil pro vnoučata vlastní lyžařský vlek! Není divu, že v dnešní době dopadá na spoustu lidí jarní únava či špatná nálada. V nové rubrice Láďova domácí lékárna proto ukážeme na obojí nečekaný lék s širokým použitím – eukalyptus. Rodinné stříbro v podobě severočeské rajské omáčky podle receptu po babičce představí divačka Marcela.

Vychytaně využít můžete doma i staré lyže, které doteď překážely na půdě nebo ve sklepě. Láďa má návod, jak z nich udělat praktický stojan na dřevo. Jaro klepe na dveře, a tak je čas zandat vánoční výzdobu a vyrobit nějakou novou – svěží, jarní! Originálním nápadem jsou třeba věnce z těstovin, na které má návod paní Lenka. Dojde samozřejmě i na Láďův recept, tentokrát na rychlý pětiminutový jablečný koláč.

Sledujte v neděli 7. března ve 13:05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také