Jak na to

12. března 2021 13:11

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách Láďa připravil božský dezert - ananasové carpaccio

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Láďa se tentokrát vydá za kutilem Karlem a jeho Lucinkou – vlastnoručně vyrobeným traktorem. Nová rubrika Láďova domácí lékárna představí další užitečnou pokojovku: tlustici vejčitou. Šťáva obsažená v jejích listech totiž raz dva zahojí opary, oděrky, odřeniny i modřiny a dokáže ulevit i od bolavých kloubů. Netradiční recept na pizzu z rohlíků a všeho, co vám zbude z velkého víkendového nákupu, předvede Láďovi pan Míra.

Na půdě se vždycky najdou poklady. Pokud i u vás leží starý kufr a nepoužívané nožičky, vyrobte si z nich originální stoleček s úložným prostorem. Paní Renata předvede, jak vrátit život starým tričkům, ze kterých vyrobí omyvatelné taštičky a kabelky. A na závěr přijde samozřejmě jednoduchý a rychlý recept na božský dezert – ananasové carpaccio.

Sledujte 14. března ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také