Jak na to

15. října 2021 12:50

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách se představí jeden z nejmladších kutilů se svým mtorovým kolem

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní dávno vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V dalším dílu Vychytávek navštíví Láďa jednoho z nejmladších kutilů v historii pořadu a provětrá trochu jeho vymazlené motorové kolo, které si Ondra sám přestavěl ze starého bicyklu. Na co pomáhá nejhořčejší z léčivých bylinek a zahrádkáři proklínaný pelyněk, se dozvíme v rubrice Láďova domácí lékárna. Chuť na jazyku si rozhodně spravíme nadýchaným andělským perníkem podle receptu divačky Renaty.

V dílně rozebereme starou stojací lampu, která se kdysi vyjímala snad v každém obýváku, a z jejího stínidla si vyrobíme praktický odkládací stoleček. Staré oblečení a polštáře zase využijeme na výrobu stylových halloweenských dýní. Zaručeně bez stresu z rybích kostí zapíchnutých v krku si pochutnáme na kapřích biftečcích se studeným česnekovo-koprovým dipem, jak nám je připravil Láďa Hruška.

Sledujte v neděli 17. října ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také