Jak na to

20. prosince 2019 12:50

Pavlína Wagnerová

Vytvořte si půvabný korálkový strom života

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Jakmile se na adventním věnci rozhoří všechny čtyři svíčky, je úplně jasné, že Vánoce stojí přímo za dveřmi. Pojďme si tedy naplno užít příjemnou předvánoční atmosféru a vyrobme někomu ze svých blízkých vlastníma rukama dárek, např. půvabný korálkový strom života. Nebo originální fotostěnu na rodinné snímky ze starých dvířek. Dostaneme tipy na vychytané a zábavné balení vánočních dárků. Naučíme se vyrábět ozdobičky na stromeček z lana. Pokud už máte napečené cukroví, rozvoní naši kuchyni skořicí a hřebíčkem výtečná staročeská pečená jablíčka.

Láďa Hruška slavnostně vyhlásí vítěze letošní soutěže Prima kutil, a navíc bude udělena mimořádná cena za precizní a přesnou práci. A protože to nejlepší prý přichází až úplně na konec, uzavřeme letošní poslední díl božskými nepečenými tiramisu kuličkami, které stihnete vyrobit klidně až na Štědrý den.

Více se dozvíte na www.primadoma.cz.

Sledujte 22. prosince ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také