Jak na to

13. prosince 2019 12:45

Pavlína Wagnerová

Základní hygienické návyky naučíte děti formou hry

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Třetí adventní neděle se nazývá stříbrná a třetí plápolající svíčka na adventním svícnu symbolizuje přátelství. Abychom podpořili příjemnou a přátelskou atmosféru i u nás doma, dostaneme pár zajímavých tipů, jak naučit děti pořádku a základním hygienickým návykům formou hry. Pro domácí štěstí a pohodu je určena také vánoční větev k zavěšení nad stůl, kterou nám pomůže vyrobit Láďa Hruška. Navštívíme dílnu všestranného kutila Pavla Lechnera, který si díky svému důvtipu a šikovným rukám dokonale zrekonstruoval chalupu k obrazu svému.

Připomeneme si některé zvyky při servírování štědrovečerní večeře a necháme se inspirovat Láďovými nápady na úpravu slavnostní tabule. Při vánočním hodování nezapomeneme ani na ty, kteří mají nějaká dietní omezení, a upečeme si fantastická bezlepková vosí hnízda a připravíme vegetariánský zeleninový tataráček.

Více inspirace najdete také na webu www.primadoma.cz.

Sledujte 15. prosince ve 12.45 na Primě!


Přečtěte si také