Jak na to

4. listopadu 2022 11:50

Gabriela Svoboda

Dnes se naučíme, jak správně třídit odpad

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Končí sezóna, a pro mnohé z nás je tak čas přeházet kompost. Ukážeme, jaké druhy hmyzu a dalších zvířat v něm můžete najít. Zima klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas na servis lyžařského vybavení. Na Míru využijeme pár zbytků, které má doma snad každý, a vyrobíme z nich stylovou dřevěnou lampičku. Všichni doma produkujeme poměrně velké množství odpadu. Ukážeme, jaké druhy odpadu v domácnosti vznikají a jak je správně vytřídit.

Česnek je jednou ze základních surovin v naší kuchyni. Poradíme, jak si ho v příštím roce můžete vypěstovat sami. Se šperkařem a designérem v jedné osobě se podíváme na výrobu skutečně speciálního osobního dárku. Představíme netradičního mazlíčka, kterého můžete klidně chovat na zahradě – vietnamské prase. Pokud máte doma malé umělce, jistě vás už přestalo bavit jejich výtvory na zdech stále přemalovávat. Minutový manžel – lekce pro ženy tak ukáže, jak se jich snadno a rychle zbavit.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 6. listopadu 2022 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také