Jak na to

29. září 2017 11:50

Jak hospodařit s dešťovou vodou? Dozvíte se v pořadu PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Zahrady ve vnitrobloku jsou vítaným únikem pro obyvatele našich měst. Zcela netradiční sochy z květin vás naučí vyrábět Hanka Hořáková. Pro zachytávání dešťové vody máte dnes celou řadu možností. Prozradíme, která je ta pravá pro vaši zahradu a jak s dešťovou vodou hospodařit. A protože je období sklizně brambor, podíváme se této zelenině na zoubek a ukážeme, jak brambory skladovat přes zimu.

Petr Franc náš poučí, jak pracovat s těžkou jílovitou půdou. Mít houby na zahrádce může být radost, ale i starost. Podívejte se, jak poznat, jestli je v půdě na své zahrádce máte i vy. Václav Větvička v listárně odhalí v pravdě starořeckou rostlinu paznehtník. V rubrice Prima NÁPADY s Pavlem Zemanem postavíme zahradní loubí, například na vinnou révu.

PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 1. října 2017 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také