Jak na to

23. června 2017 12:23

Jak na fungicidní onemocnění na jalovcích? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Prozradíme vše, co potřebujete vědět o chovu leguánů. Jaké rostliny byly poklady našich babiček? A víte, proč se mučenka jmenuje právě mučenka? Je vhodné období k přesazování kaktusů – naučíme vás to.

Víkendové grilování s přáteli je letní klasika. Ale pozor! I grilování má svá pravidla – záleží, na čem a jak grilujete. Češi jsou mistři v recyklaci. Proto například ruličky od papírových utěrek nevyhazujte, ukážeme vám, co všechno se z nich dá jednoduše vyrobit.

Představíme pštrosy emu a podmínky jejich chovu v našem prostředí, jednoho maličkého dokonce Václav Postránecký pokřtí. Listárna s Václavem Větvičkou mimo jiné poradí, jak na fungicidní onemocnění na jalovcích. V rubrice Prima Nápady předvedeme, jak si vyrobit exkluzivní stolek na gril a všechno příslušenství. A na závěr se podíváme na komunitní zahrady a jejich fungování.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ se svým jubilejním padesátým dílem loučí a přeje pohodové léto. Na premiérové díly se můžete těšit na podzim.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 25. června 2017 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také