Jak na to

17. dubna 2020 11:50

Pavlína Wagnerová

Jak pečovat o asparágus? Receptář prima nápadů poradí!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

S dubnem přichází čas, kdy odkládáme teplé bundy a mohutné límce, proto si můžeme užít větší náušnice a přívěsky. O ty se postaráme při tvoření s Royoou, která vám ukáže, jak na stylové doplňky z korálků v pohodlí domova.

V zahrádkářské poradně vám ukážeme, jak se postarat o asparágus, který v minulosti nechyběl v žádné domácnosti, a poradíme, jak pečovat o jahody po zimě. Aby byla letošní úroda hojná, prozradíme užitečné zbraně proti nežádoucímu plevelu. Kutilové si mohou vyrobit skládací pracovní podpěry, které se stanou novým pomocníkem nejen v dílně. Chybět nebudou ani užitečné rady pro chovatele králíků a vyvrátíme mýty o kastraci koček.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 19. dubna 2020 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také