Jak na to

21. září 2018 11:40

Jak pěstovat fuchsie? Prozradíme v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Hned zkraje pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ navštívíme výstavu fuchsií a dozvíme se vše o jejich pěstování. Následně se podíváme, jak si lze vytvořit krásné šperky z modelovacího stříbra. Majitele a milovníky psů jistě zaujmou rady týkající se nejmodernější metody jejich krmení přirozeným způsobem, tedy syrovým masem neboli barfování. Tentokráte vyrazíme pro inspiraci do zahrady obklopené lesy a poradíme s pěstováním a výběrem levandulí.

Přineste si domů trochu voňavé přírody a vyrobte si stůl se skleněnou deskou a výplní z přírodních materiálů podle Pavla Zemana. V rubrice Rostlinolékařství se tentokráte budeme bránit škůdcům vinné révy. Chybět samozřejmě nebude ani oblíbená Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 23. září 2018 v 11.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také