Jak na to

8. března 2019 11:45

Jak se dělá reliéfní mozaika? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po zimní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V novém díle se vrhneme střemhlav do zahradničení a poradíme vám se založením vyvýšeného záhonu i s postřikem ovocných stromů v zahradě. V rubrice Naše zvířata si vysvětlíme, jak překonat arachnofobii neboli jak se zbavit strachu z pavouků.

Nezapomeneme zaměstnat šikovné ruce a vytvoříme si úchvatnou reliéfní mozaiku z kousků porcelánu nebo keramiky. Blížící se jaro pak můžeme přivítat ve vlastnoručně vyrobené květinové čelence. V rubrice Prima nápady si ukážeme postup výroby originální houpací sítě. Ochuzeny nezůstanou ani naše chuťové pohárky, a tak se dozvíme, jak servírovat červenou řepu jako tatarák. Aby byl díl kompletní, nesmí chybět tradiční listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 10. března 2019 v 11.55 na Primě!


Přečtěte si také