Jak na to

16. března 2018 11:55

Jak se staví plot z plastu? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ ukážeme, že chameleoni nejen mění barvu, ale můžete si je i ochočit. V módě jsou opět retro rostliny asparágusy a aukuby a my poradíme, jak na jejich pěstování doma. V rubrice Prima NÁPADY se s Pavlem Zemanem podíváme na stavbu plotu z recyklovaného plastu. Růže není umění jen zazimovat, ale i odzimovat a správně ořezat teď na jaře – prozradíme, jak na to.

Vyzkoušíme si barvení hedvábí různými barvami a technikami. Málo známé je, že existují nejen bylinky, ale i houby s léčivými účinky. Václav Větvička se na dotazy diváků těší v oblíbené listárně. Nejen už zmíněné růže, ale i polokeře, trávy a trvalky je třeba na jaře ořezat a ostříhat.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 18. března 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také