Jak na to

13. dubna 2018 11:50

Jak si vyrobit houpací síť? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle oblíbeného pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ nejprve vybereme a vysejeme vikvovité luštěniny, které jsou pro svůj vysoký obsah bílkovin velice oblíbenou potravinou. Pokud se již nemůžete dočkat letošních zahradních oslav, začněte přemýšlet nad tím, jakou výzdobou ohromíte své hosty – co třeba taková originální, vlastnoručně vyrobená květinová srdce? Majitelé psů by zase neměli zapomenout na ochranu svých čtyřnohých přátel před blechami a klíšťaty. Poradíme vám, jak na to!

V rubrice Prima NÁPADY se pustíme do výměny oken a zahradník Jakub Krulich nám představí krásu kořenokvětky a zelence. Které dítě by netoužilo mít ve svém pokojíčku či v tichém koutě zahrady vlastní houpací síť? Ukážeme vám, jak si ji vyrobit. V listárně je připraven Václav Větvička zodpovědět dotazy diváků, a protože zahradnické práce jsou v plném proudu, musíme myslet i na jarní údržbu zahradní techniky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 15. dubna 2018 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také