Jak na to

15. prosince 2017 11:55

Jak upéct perníkové koule? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V posledním letošním díle RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ se budeme dále zabývat americkými pokojovými rostlinami, o kterých jsme něco málo prozradili už minule. Ukážeme, jak si upéct a ozdobit perníkové koule na stromeček.

V rubrice Prima NÁPADY proměníme starší stolek ve svítící party stolek s efektem nekonečného zrcadla.

Na vánoční stůl nepatří jen dobroty, ale je potřeba ho i ozdobit – poradíme, jak na netradiční vánoční aranžmá na štědrovečerní stůl. Orchideje jsou krásné na pohled, ale náročnější na pěstování – předvedeme, jak se starat o jejich botanické druhy.

Speciální zimní péči potřebují všichni naši čtyřnozí přátelé. Tentokrát ukážeme, jak v zimě pečovat o koně. Václav Větvička zodpoví v listárně dotazy diváků. A na závěr vás naučíme vyrobit vánočního anděla ze dřeva.

Radostné Vánoce a šťastný nový rok vám přeje RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 17. prosince 2017 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také