Jak na to

7. září 2018 11:55

Jak vyrobit netradiční stolek? Prozradíme v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Nový díl otevře rubrika Rostlinolékařství, která se tentokráte zaměří na škůdce v zeleninové zahrádce. Ti, co dávají přednost rostlinám, se dozvědí, jak pěstovat opuncie, a těm, kteří se raději potěší s nějakým teplokrevným tvorem, se bude líbit reportáž o chovu roztomilých činčil.

V oblíbené rubrice Prima NÁPADY si s pomocí Pavla Zemana vyrobíme netradiční přírodní stolek z recyklovaných materiálů. Inspirací pro zdobení slavnostní tabule by vám mohly být vyřezávané melouny. Navštívíme zahradu, která je přizpůsobená tomu, aby si na ní mohly hrát děti. A ani tentokrát nebude chybět listárna s Václavem Větvičkou. Na závěr si představíme méně obvyklou zeleninu: divoké rajče a černý kořen.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 9. září 2018 v 11.55 na Primě


Přečtěte si také