Jak na to

22. září 2017 11:50

Jak vyrobit parapet z plovoucí podlahy? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ poradíme, jak si na zahradní jezírko vybrat lekníny a co potřebují ke správnému růstu. Kanadské sfinx jsou bezsrsté kočičky, které jsou úžasně přátelské a přítulné.

Před zimou byste se měli zaměřit na údržbu střechy a okapů. Pokud se vám líbí skalky, ale bydlíte v bytě bez zahrady, nezoufejte! Ukážeme, jak si vyrobit miniskalku na terasu nebo balkon. Představíme carving a nástroje, které budete k této dekorativní úpravě ovoce a zeleniny potřebovat.

Přírodní zahrada bez chemických postřiků a hnojiv vypadá krásně a přirozeně, ale vyžaduje důkladnou přípravu! Parazity na švestce a další zahrádkářské oříšky rozlouskne v listárně Václav Větvička. A v rubrice Prima NÁPADY se s Pavlem Zemanem naučíte vyrobit parapet z plovoucí podlahy.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 24. září 2017 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také