Jak na to

9. června 2017 12:23

Jaké druhy krmiva pro koně existují? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Představíme doslova lehkou techniku papírmašé, ke které potřebujete jen staré noviny a hladkou mouku. Květy nejsou jen na okrasu, ale mohou být i krásnou a chutnou součástí vašeho oběda!

Prozradíme, na jakých květinách na talíři si pochutnáte. Zjistili jste, že nemáte na zahrádce úniku před letním sluncem? Nezoufejte, Veronika ukáže, jak zasadit vzrostlé stromy i teď v červnu. Jaké existují druhy krmiva pro koně a které je to správné pro toho vašeho?

Japonské ořechy nejsou v Evropě moc známé, přestože jsou překrásnou dekorací. Jak jednou pro vždy vyzrát nad plevelem a proč je pro naše záhony vůbec nežádoucí? Tradiční listárna s Václavem Větvičkou přinese odpověď i na ty nejzáludnější dotazy diváků, třeba o vzácném mléčivci horském.

V rubrice Prima Nápady si s námi můžete vyrobit bedýnku na nářadí. Jak si poradit se zahrádkou u řadového domku, aby v ní bylo všechno, co chceme?

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 11. června 2017 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také