Jak na to

13. prosince 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

Ještě je čas vyrobit vánoční girlandu na okno

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Také třetí adventní neděli strávíme v pilných předvánočních přípravách a společně vytvoříme vánoční girlandu z přírodních materiálů k zavěšení na okno nebo k dozdobení slavnostní tabule. Zhotovíme dekorativní papírové andílky a pustíme se do výroby domácího čokoládového likéru v originální láhvi. Taková láhev s lahodným mokem může být pěkným vánočním dárkem, stejně jako ručně vyrobený praktický botník, se kterým nám v oblíbené rubrice Prima NÁPADY pomůže Pavel Zeman. Těm, kteří nechávají přípravy na poslední chvíli, přijdou vhod rychlé tipy na vánoční výzdobu.

Při procházce odpočívající zahradou odebereme rouby z ovocných stromů. Rovněž zkontrolujeme zimující včelstva a protřídíme plásty. Na závěr odpovíme na dotazy diváků v nepostradatelné Listárně Václava Větvičky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 15. prosince 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také