Jak na to

23. června 2023 11:50

Gabriela Svoboda

Letní přípravy jsou v plném proudu, Receptář prima nápadů je tu s vámi

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Jestli se chystáte na vodu, měli byste si pořádně zkontrolovat loď, jestli do ní někde neteče. Poradíme, jak na případnou opravu kánoe a výběr správné záplaty i lepidla. Konečně budeme trávit více času na zahradách, terasách a balkonech. Ukážeme, jak si pobyt na nich zpříjemnit pomocí aktuálních trendů. Poradíme, jak si dát pozor na škůdce zeleniny ve skleníku a jak naše rostliny co nejlépe ochránit. Beze ztrát zpracujeme ananas, a vykouzlíme marinovaný hovězí steak v ananasových slupkách s grilovaným ananasem.

Věšák na ručníky k bazénu nebo zahradní sprše se bude na letní sezónu jistě hodit. Poradíme, jak na to, samozřejmě Na Míru. Doba cestování a dovolených je tady. Zaměříme se na to, co nezapomenout zabalit a zařídit, pokud s sebou berete svého čtyřnohého miláčka. Lepší úrodu i zdraví ovocných stromů můžete zlepšit letním řezem a prosvětlováním. K letnímu cestování se vrátíme i v naší poradně, kde se zaměříme na pojištění aut a nákladů, a u tématu setrváme i v Minutovém manželovi. Ten v lekci pro ženy předvede, jak vyměnit píchlou pneumatiku.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv

Sledujte v neděli 25. června 2023 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také