Jak na to

27. září 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

Navštivte s Receptářem prima nápadů zahradu s bohatou trvalkovou výsadbou

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V posledním zářijovém Receptáři prima nápadů navštívíme krásnou zahradu s bohatou trvalkovou výsadbou a se záhony bez netkané textilie. Naučíme se z okurek a rajčat získat semena pro výsadbu v příštím roce. Věnovat se budeme jukám a jejich přípravě na zimu a zahradník Jakub Krulich nám představí okrasné jetele. V rubrice Naše zvíře probereme zdravou a vyváženou výživu psů.

V rubrice Prima NÁPADY připravíme spolu s Pavlem Zemanem a Vilémem Hamplem dřevo na zimu. A na tu se zásobíme také řízným domácím chilli dipem. Chybět nebude ani tradiční Listárna Václava Větvičky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 29. září 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také