Jak na to

8. dubna 2022 11:50

Gabriela Svoboda

Originální jarní aranžmá v zavařovací sklenici? Ukážeme vám, jak na to!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Květná neděle je tu a v Receptáři prima nápadů se tentokrát podíváme na to, jak udržovat zahradní nářadí čisté a připravené k použití. A podělíme se i o trik, jak nářadí správně uložit. Na Míru se pustíme do zkrášlování zahrady a vyrobíme netradiční truhlík v podobě rumpálu. Ukážeme originální aranžmá jarních květin a rostlin v zavařovacích sklenicích. Znovu se vrátíme k ševci a tentokrát se společně podíváme na lepení bot.

Předvedeme, jak na zahradě přirozeně pracovat s dešťovou vodou – zadržovat ji a využívat téměř bez práce třeba pomocí úlehů. Poradíme, jak se můžete bránit proti nečekaným událostem na vašich zahradách, ale i chatách a chalupách. Pan Navrátil se se svou fenkou Sisi podívá za paní veterinářkou Míšou Riedlovou a proberou, jak chránit psy a kočky před vnějšími parazity. Opět se zaměříme na plevele v trávníku a na to, jak se jich zbavit.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 10. dubna 2022 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také