Jak na to

18. října 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

Podle čeho vybrat česnek pro podzimní výsadbu?

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Pohodovou atmosféru nedělního poledne umocníme krásnou květinou na slavnostní stůl, a protože krása spočívá v jednoduchosti, využijeme půvabu lučních travin pro originální vazby a dekorace. Povídat si však budeme i o travinách v zahradách. Další stylové podzimní aranžmá zcela v moderním duchu vytvoříme z dýní. Zpracujeme kořeny léčivých bylin do tinktur, mastí či vinného macerátu. Poradíme s výběrem česneku pro podzimní výsadbu a také tentokrát zodpovíme všechny vaše dotazy v oblíbené Listárně Václava Větvičky.

V kutilské rubrice Prima NÁPADY přijdou opět ke slovu šikovné ruce a inspirace pro to, jak si vyrobit dřevěné nástěnné hodiny. Rubrika Naše zvíře nás zavede na návštěvu do chovatelské stanice a provede nás cestou psa od štěněte k psímu šampionovi.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 20. října 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také