Jak na to

18. prosince 2020 09:30

Pavlína Wagnerová

Poslední díl Receptáře prima nápadů v tomto roce!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Čtvrtá adventní neděle přinese poslední letošní díl RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ. Lída Dušková a Honza Kopřiva vysvětlí, na co myslet při koupi vánočního stromečku. V Prima NÁPADECH pak Honza Herman a Pavel „Kutil“ Zeman poradí s výrobou stojánku na stromek. Také na svátky dopřáváte více dobrot svým čtyřnohým mazlíčkům? Veterinářka Míša Riedlová prozradí, jak jim spíše neublížit. Ukážeme i různé možnosti kreativního zdobení a balení dárků. A nezapomeneme ani na originální jmenovky na dárky, které můžete použít i po Vánocích.

Listárna bude tentokrát veterinární a v rubrice DOMOV vysvětlíme starobylou metodu vykuřování, s jejíž pomocí provoníte každý interiér. Ibišek patří mezi oblíbené pokojové rostliny, ale jak je to s jeho kvetením? To prozradíme v samém závěru dílu, než popřejeme krásné Vánoce!

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 20. prosince ve 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také