Jak na to

6. září 2019 11:50

Pavlína Wagnerová

Poznejte kočku se vzhledem malého leoparda

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším letním speciálu ze zahrady moderátora Oldřicha Navrátila si s odbornicí na permakulturu připravíme půdu pro další pěstování a v Botanické zahradě hl. města vybereme trvalky, které dobře odolávají suchu. A když už jsme jednou začali zavařovat, budeme v tom pokračovat – tentokráte to bude netradiční hruškovo-meruňkový džem s mandlemi. Úspěšně jsme si počínali i při výrobě domácí kosmetiky, a tak i zde postoupíme a vyrobíme si nádherně voňavý, tuhý krém na ruce a tělo.

Není kočka jako kočka, a tak poodhalíme původ bengálských koček s divokým vzhledem malého leoparda. Pro pejsky vyrobíme v rubrice Prima nápady s Pavlem Zemanem a Vilémem Hamplem boudu a zjistíme, co se skrývá pod pojmem senné břicho u koní. Na vaše dotazy je připravena odpovídat Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 8. září 2019 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také