Jak na to

14. června 2019 11:50

Pavlína Wagnerová

Receptář prima nápadů vás naučí sekat trávu kosou

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším díle navštívíme Botanickou zahradu hl. města Prahy a připomeneme krásu kapradin. V zahradě se pustíme do řezu odkvetlých okrasných dřevin a v sadu se zase naučíme správně sekat trávu kosou, abychom zvýšili jeho biodiverzitu neboli druhovou rozmanitost, díky čemuž zvýšíme jeho odolnost vůči chorobám i suchu. Představíme zajímavé odrůdy afrikánů a také to, jaké výhody nám jejich pěstování přinese.

V rubrice Naše zvířata se dozvíme, proč a jak vyměnit matku ve včelstvu. V rubrice Prima NÁPADY vyrobíme okouzlující svícen ze skleněné láhve od vína, který se bude skvěle doplňovat s půvabnou výzdobou v přírodním stylu u příležitosti různých oslav. Na dotazy z rostlinné říše bude odpovídat i tentokráte Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 16. června 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také