Jak na to

5. listopadu 2021 11:55

Gabriela Svoboda

Šárka Rooya předvede techniku jednoduché ražby do kůže

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Spadané listí nemusíte na zahradě složitě uklízet, ukážeme, jak ho šikovně zužitkovat a správně kompostovat. Poradíme, jak můžete psům i kočkám zpestřit jídelníček. I teď na podzim či v zimě trápí mnoho lidí alergie, především doma. Prozradíme, jak si domácnost hygieničtěji zařídit a jak ji správně uklízet. V rubrice tvoření s Rooyou předvedeme techniku jednoduché ražby do kůže při výrobě originálních náušnic.

Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman se pustí do výroby pískovacího boxu, ve kterém lze snadno a rychle vyčistit zrezlé nářadí. Moderátor Oldřich Navrátil sice česnek miluje, ne všichni ho však snáší dobře. Představíme proto fermentovaný černý česnek a vysvětlíme také, jak si česnek vysadit. V duchu dnešní doby poradíme, jak ušetřit za energie v domácnosti. A na závěr se pustíme do boje s drobnými hlodavci, kteří by nám mohli zlikvidovat úrodu.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. listopadu 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také